FAST

ACCESS

TIKLA KONUŞ

Randevu almak için Tıkla Konuş servisimizden faydalanabilirsiniz.

WEB RANDEVU

Web’den beklemeden randevu almak için buraya tıklayınız.

LABORATUVAR RADYOLOJİ SONUÇ

Laboratuvar sonuçlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Doktorunuza bu alandan ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz.

FARABİ'Yİ GEZİN

Sanal turumuzla hastanemizi gezmek için tıklayınız.

KOZMETOLOJİK UYGULAMALAR

Lazer uygulamaları: Ünitemizdeki lazer uygulamaları dünyada uzun süredir kullanılan ve etkinliği  ispatlanmış, bir çok kez ödül kazanan Alexandrite ve ND Yağ sistemleriyle yapılmaktadır. Son günlerde lazer cihazlarımızın arasına Q switch ND Yağ sistemini de eklemiş bulunmaktayız.

 

Lazerle Epilasyon: Hem erkeklerde, hem de bayanlarda istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur.  Herhangi bir ciddi yan etkisi ve kalıcı zararı bulunmaz..

 

Lazerle Çil ve Leke Tedavisi: Alexandrite lazerle çil tedavisinin yanında Q switch ND yağ Lazer ile doğum lekeleri, ota newis tedavisi, güneş lekeleri ve çillerin tedavisi yanı sıra dövme silme, genişlemiş cilt gözeneklerinin tedavisi, karbon peeling, cilt tonunun arttırılması ve elastikiyet kaybının giderilmesi de sağlanmaktadır

 

Lazerle cilt gençleştirme tedavisi : Herhangi bir madde uygulanmadan lazer ışınları uygulanarak cildin kendini yenilenmesini sağlayan yöntemdir. Üst ve orta derideki kollajeni etkileyen lazer uygulaması cildin daha sıkı, dolgun, elastik görünmesini sağlar.

 

Lazerle kılcal damar tedavisi: Yüz ve bacak bölgesinde yer alan kılcal damarlar yanma, batma ve kızarıklık şikayetlerine  yol açmaktadır. Bacaklarda yer alan 4mm'ye kadar olan damarlar da özellikle bayanlarda kozmetik sorun oluşturmaktadır. Hastanın günlük yaşamını etkilemeden kısa sürede uygulanan tedaviyle şikayetlerinden kurtulabilmektedirler.

 

 Dermoterapi: Dermoroller cihazıyla ve özel olarak dermopen adını verdiğimiz ve Konya'da yine ilk kez uygulamaya koyduğumuz cihaazla yapılan dermoterapi:

Dudak üstündeki derin çizgilerin giderilmesinde, kırışıklıkları önlemede,

Çiller, selülit, doğum çatlakları, leke tedavisi, ağır yara ve dikiş izlerinde çok etkili.

Asıl mucizesi ise akne ve yara izlerini gidermek.

 

PRP:(Plateletlerden zenginleştirilmiş Plagme) Kişinin kendi kanından ayrıştırılan platelet yönünden zengin olan kısmın ayrıştırılmasıyla elde edilen özel iğnelerle ve dermaroller ile cilde ve saça uygulanır. Kırışıklıkların giderilmesi, leke ve sarkmaların tedavisi, akne izlerinin giderilmesinde ve saç dökülmelerinde uygulanır.

 

FİBROCELL: Kulak arkasından alınan bir parça dokunun , labaratuar ortamında cildin genç kalmasını sağlayan fibroblastlarına ayrılıp çoğaltılması yöntemidir. Alışılmış dolgu maddelerinden farklı olarak uzun etkili bir yöntemdir. Gençlik çağların parlak sıkı ve pürüzsüz cilt yapısına kavuşulmasına destek olur.

 

KİMYASAL  PEELİNG: Leke, kırışıklık, sivilce ve iz tedavisi gibi nedenlerle kullanılır.  Deriye kimyasal solüsyon sürülerek, derinin üst tabakasını soyup, deriyi iyileştirme ve düzeltme amacıyla yapılır.

 

 BOTOX: Botox, Clostridum botilinum isimli bakteri tarafından üretilen botilinum toksin A isimli bir proteindir. Bu madde sinirlerden kaslara olan elektriksel iletiyi bloke eder, uygulama bölgesindeki kas gruplarının fonksiyonları geçici olarak felç olur. Kas tembelleşip kasılamayınca üzerindeki ciltte olan kırışıklıklar azalır ve yok olur. Etkisi 4-6 ay kadar devam eder.

 

DOLGU: Özellikle yüzün alt yarısındaki derin kırışıklıkların tedavisinde kullanılır. Bu yöntemle insan vücudunda doğal olarak bulunan hyaluronik asit dolgu maddesi olarak kullanılır.