HIZLI
ERİŞİM

TIKLA KONUŞ

Randevu almak için Tıkla Konuş servisimizden faydalanabilirsiniz.

WEB RANDEVU

Web’den beklemeden randevu almak için buraya tıklayınız.

LABORATUVAR RADYOLOJİ SONUÇ

Laboratuvar sonuçlarınıza buradan ulaşabilirsiniz.

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Doktorunuza bu alandan ulaşabilir sorularınızı sorabilirsiniz.

FARABİ'Yİ GEZİN

Sanal turumuzla hastanemizi gezmek için tıklayınız.

Hastane Yönetimi

   Kurumsal

 

    / Kurumsal / Hastane Yönetimi
Hastane Yönetimi
Başhekim / Mesul Müdür / Yönetim Kurulu Başkanı
1957 yılında Antalya´nın Akseki ilçesinin Güzelsu köyünde dünyaya gelen Prof. Dr. Cevat ÖZPINAR, 1982 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek hekimlik kariyerine ilk adımını attı. Daha sonra 1994 yılında Doçentlik, 1999 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi´nde Profesörlük ünvanını elde etti.
Yönetim Kurulu Üyesi / Başhekim Yardımcısı
1974 yılında Konya´nın Akşehir ilçesinde doğan Dr.ilker YİĞİT 1996 yılında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi´ni bitirerek beyaz önlüğünü giydi. 2000 yılında K.B.B uzmanlığı aldıktan sonra 2001 yılında Sivas Numune Hastanesi´ne tayin oldu.
Yönetim Kurulu Üyesi / Başhekim Yardımcısı
1975 yılında Manisa´nın Soma ilçesinde dünyaya geldi. İlköğrenimini ilçesinde tamamlayan Hayati Arık, 1993 yılında İzmir Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi´ni kazanarak tıp eğitimine başladı. 1999 yılında Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve ANKARA Ulucanlar Göz Bankası’nda ihtisasa başladı.
Başhekim Yardımcısı
1975 yılında Ankara´da dünyaya gelen Dr. Cenk Çoşkunoğlu, ilk-orta-lise eğitimini Ankara´da tamamladıktan sonra, Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi´nden mezun olmuştur. 2004 -2008 yılları arasında Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde Klinik Biyokimya Uzmanlık Eğitimini tamamlamıştır. 2008-2009 arasında Elazığ Askeri Hastane´sinde vatani görevini tamamlayarak, 2009-2011 arasında Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde Biyokimya Uzmanı olarak görev yapmıştır.
Hastane Başmüdürü /Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
İsmail Hakkı Belviranlı 1989 yılında Konya’da doğdu. 2007 yılında Özel Diltaş Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Ankara Başkent Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünü kazanarak işletme eğitimine başladı. 2013 yılında Sağlı Kurumları İşletmeciliği bölümünden mezun oldu. İkinci üniversite tahsilini Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde 2015 yılında tamamladı. Halen Selçuk Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Sağlık Yönetimi Anabilim Dalı’nda tezli yüksek lisans yapmaktadır. 2013 yılından beri Özel Konya Farabi Hastanesi’nde görev yapmaktadır.
İdari İşler Müdürü
1976 Konya’nın Ilgın İlçesinde dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2004 yılında mezun olmuştur. Özel Konya Farabi Hastanesi’nin kuruluşundan bu yana İdari İşler Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Medikal Muhasebe ve Anlaşmalı Kurumlar Sorumlu Müdürü
1980 Konya doğumludur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerinden mezun olmuştur. 2004 -2009 yılları arasında Özel Nakiboğlu Bilgi Hastanesi’nde yönetici olarak görev yapmıştır. Özel Konya Farabi Hastanesi’nin açılışından itibaren Medikal Muhasebe Müdürü olarak görev yapmaktadır.
Başhemşire
1986 yılında Manisa’nın Demirci ilçesinde doğdu. İlkokul ,ortaokul ve lise öğrenimini Demirci’de tamamladı. 2010 yılında Balıkesir Üniversitesi Ebelik bölümünden mezun oldu. 2010-2013 yılları arasında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi kadın hastalıkları ve doğum servisinde görev yaptı. Celal Bayar Üniversitesi Kadın Doğum Hemşireliğinde tezli yüksek lisans yapmaktadır. 2014 yılından beri de Özel Konya Farabi Hastanesi’ nde görev yapmaktadır.
Muhasebe Müdürü
1978 Konya´nın Bozkır ilçesi doğumludur. 1996 yılında Meram Ticaret Meslek Lisesi´nden mezun olmuştur. Açıköğretim Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümünde eğitimine devam etmektedir.
Hasta Hakları Müdürü
1982 İskenderun doğumlu. 1999 Konya İmam Hatip Lisesi mezunu,hastanemizin kuruluşundan buyana hastanemizde hizmet vermektedir.
İnsan Kaynakları Müdürü
1982 İzmir doğumludur.2002 yılında Selçuk Üniversitesi Ön Lisansı bitirdikten sonra 2005 yılında İşletme Fakültesine başlamıştır. 2009 yılında işletme fakültesinden mezun olmuştur. Halen Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde öğrenimine devam etmektedir. Hastanemizin kuruluşundan bu yana hastanemizde hizmet vermektedir.
Bilgi İşlem Müdürü
1988 Konya doğumludur. Selçuk üniversitesi Bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdikten sonra Anadolu üniversite İşletme fakültesinden mezun olarak lisans eğitimini tamamlamıştır. Sakarya Üniversitesi SAÜSEM sınavlarını kazanarak mesleki ve ulusal yeterlilik belgelerini almıştır. Farklı Şirket ve Özel Hastanelerde bilgi işlem departmanında uzun yıllar görev almıştır. 2016 yılından bu yana Özel Konya Farabi Hastanesi Bilgi İşlem Müdürlüğü görevini yürütmektedir.
İdari İşler Müdür Yardımcısı
1984 Karaman doğumludur. Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümünden 2006 yılında mezun olan Levent KOYUNOĞLU, 2013 yılından bu yana Hastanemizde Yönetici Asistanı olarak görev almaktadır.
Medya İletişim Direktörü
1983 Konya doğumludur. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Ereğli Meslek Yüksek Okulu Elektronik Haberleşme bölümünden mezun oldu. Uzun yıllar Konya’nın Yerel ve Ulusal televizyonlarında çalıştıktan sonra 2013 yılından itibaren Özel Konya Farabi Hastanesinde Medya ve İletişim Sorumlusu olarak göreve başladı.
Sekreterlik Hizmetleri Direktörü
1989 Konya doğumludur. Anadolu Üniversitesi Halkla ilişkiler Önlisans Bölümü Mezunudur. 2010 Yılından beri hastanemizde çalışmakta olup 2017 yılından bu yana Sekreterlik Hizmetleri Direktörlüğü görevini yürütmektedir.
Satın Alma ve Depo Sorumlusu
1981 Konya doğumludur. Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü mezunudur. 2009 yılından bu yana hastanemizde görev yapmaktadır. 2018 yılından itibaren Satın Alma Ve Depo Sorumluluğu görevini yürütmektedir.